SSL certificate problem: unable to get local issuer certificate
SSL certificate problem: unable to get local issuer certificate
SSL certificate problem: unable to get local issuer certificate
Deelnemers Keramiekmarkt 2017 - Internationale Keramiekmarkt Dwingeloo

Internationale Keramiekmarkt Dwingeloo

Deelnemers Keramiekmarkt 2017

 

 
22 Hedy Abeling Groningen   www.hedyabeling.nl
31 Dörte Ahrenkiel Utrecht   www.ahrenkiel-ceramics.com
3 Guusje Beeftink Breda   www.madebyguuz.nl
4 Saskia van Beek Losser   www.saskiavanbeek.nl
8 Henriëtte den Blanken Heiloo   www.hdenblanken.exto.nl
32 Yves Block Rotterdam   www.yvesdeblock.nl
85 Gerry Blok Enschede    
89 Günter + Ute Thölen Boguschewski Bad Zwischenahn Duitsland  
27 Jeltje Borneman Hindelopen   www.laborneman.com
81 Petra van den Bos Eindhoven   petravandenbos.blogspot.com
28 Leo Broos Hoge Hexel   www.lbroos.home.xs4all.nl/
69 Mario Buyk Made   http://maribu.nl
87 Angelien Coco Martin Roden   www.angeliencocomartin.nl
20 Gwen Conner Geffen   www.gwenconner.exto.nl
24 Joke Dekker Dedemsvaart   www.keramiekjokedekker.nl
44 Carry Dekker - Mol Reeuwijk-Brug   carrydekkermol.wordpress.com
45 Martina Dielen Mijdrecht   www.martinadielen.nl
29 Sonja van Dijk Bergambacht   www.sonjavandijk.nl
12 Froukje Dijkstra-van Dijk Roden   www.froukjedijkstra.nl
59 Ineke van Eden Heemstede   www.inekeramiek.nl
7 Jeroen Endeveld Nieuwegein   www.jeramiek.nl
19 Fernand Everaert Lochristi Belgie www.fernand-everaert.be
9 Matthieu van der Giessen Nijverdal   www.pottenbakkerijdesmeltkroes.nl
46 Rieke de Graaff Huis ter Heide   www.rieke.degraaff.biz
52 Roy Greve Elp   www.roygreve.nl
50 Anneke Harting Aalsmeer   www.annekeharting.nl
26 Jose Hattink Welsum   www.josehattink.nl
48 Wietske Hellinga Dokkum   www.adiantum-keramiek.com
88 Peter Henning Bremen Duitsland www.henning-keramik.de
33 Job Heykamp Geesteren   www.jobheykamp.nl
53 Pauline Hoeboer Den Haag   www.paulinehoeboer.nl
25 Anneke Jansen-Kniesmeijer Ruinen   www.boecketeyn.nl
56 Netty Janssens Tilburg   www.ceramiccolor.nl
47 Agda de Jong Zwijndrecht   www.agdadejong-keramiek.nl
10 Inge Jonkers-Sandmann Blesdijke   www.ingejonkers.nl
57 Klara Kallenbach Berlijn Duitsland  
54 Anneke Kelderman Mulder Harderwijk   www.annekekeldermankeramiek.nl
14 Eva Kinzius Aachen Duitsland www.kinzius.de
41 Tjabel Klok Opeinde   www.tjabelklok.nl
55 Lydie Knol-Gunnink Wilsum   www.lydiekeramiek.nl
21 Marion Köhler Bergen   www.thefarmerswife.nl
62 Cisca Kok Enschede   www.nvk-keramiek.nl
15 Ginie Koolen Nordhorn Duitsland  
58 Sandrina Kreek Amsterdam   www.skeramiek.nl
51 Noëlle Lamers Delft   www.de-rode-scherf.nl
60 Jean Paul Landreau Le Vanneau-Irleau Frankrijk www.jeanpaullandreau.com
5 Ans Langenhof Doetinchem   www.anpalante.nl
95 Eva Lukkenaer Westerbork   www.pottenbakkerijdrenthe.nl
11 Jose Maria Mariscal Paneque Albons (Girona) Spanje www.ceramicasjosemariscal.blogspot.com
16 Hans Meeuwsen Breda   www.hansmeeuwsen.nl
65 Henriëtte Meijer Rotterdam   www.henriettemeijer.com
67 Noortje Meijerink Oss   www.noortjemeijerink.nl
18 Christine Merjenburgh Emmeloord   www.chris-keramiek.nl
70 Emma van der Meulen Ankeveen   www.emmavandermeulen.nl
1 Yna v.d. Meulen Huizen   www.hetsteenenhoofd.nl
84 Nine Milacic Nieuw Bergen   www.atelier-detulp.nl
38 Cristine Möhring Viersen Duitsland www.moehring-keramik.de
86 Judith Mulder Hengelo   www.ju-keramiek.nl
71 Grietje Nieuwhof Roden   www.nieuwhofart.nl
74 Dirk van Noort Eibergen   www.dirkvannoortkeramiek.nl
68 Mirjam Oostveen Weurt   www.madebymir.nl
66 Caroline Peeters Eindhoven   www.carolinepeeters.nl
76 Conny Pols Klaaswaal   www.connypols.nl
42 Ellen Rijsdorp Delft   www.ellenrijsdorp.nl
77 Nel Rood Wognum   www.nelrood.nl
72 Roelie Santing Huis ter Heide   www.roeliesantingkeramiek.nl
82 Frouwien Soenveld Wageningen   www.eigenwijzetegels.nl
83 Karel Sterk Kollum   www.karelsterkkeramiek.nl
17 Hiltje Talsma Gorredijk   www.keramiekensierpapier.nl
40 Pieter Taubert Straelen Duitsland www.taubert-keramik.de
73 Edith Tergau Beegden   www.atelierdeskleis.nl
34 Margot Thyssen Kapellen Belgie www.margotthyssen.be
6 Jacqueline Tijssen Nieuwegein   www.tijssenkeramiek.nl
79 Dick Tillema Emmeloord   www.dicktillema.nl
35 Ghislaine van Tongeren Noordwijk   www.keramiek.tv
91 Wybren Veenstra Rottum    
30 Elysia Verhoeven Dwingeloo   www.elysiaverhoeven.nl
94 Rende Vermeer Amersfoort    
92 Ans Vink Oudewater   www.ansvink.nl
13 Carla de Vrijer Doetinchem   www.dekleinood.nl
39 Maria Wieding-Kalz Rosendahl-Holtwick Duitsland www.mhw-keramik-wieding.de
93 Jan Wijers s Hertogenbosch   www.janwijers.nl
23 Floor de Wit Meppel   www.floordewit.nl
90 Hannie Wolsink-Smit Enschede   www.hanniewolsink.com
64 Harm van der Zeeuw Afferden   www.harmvanderzeeuw.exto.nl
75 Jan en Donny Zuidema Emmen   www.jadonkeramiek.nl
 
Demonstranten
  Bubbledutch Bellenblaas activiteiten www.bubbledutch.nl
96 Henk Douwsma Draaien met kinderen www.potterydouwsma.nl
97 Gea Helder Kleien met kinderen  
98/99 René Kaiser Mishima techniek www.renekaiser.nl
100/101 Dinie Roffel Workshop mozaiek www.dinrof-mozaiek.nl
102/103 Paul Werner Grote schalen draaien www.pwkeramiek.nl
104 Coby Wolthuis en Lia Vriend Raku stoken www.atelierinvuurenvlam.nl
 
Muziek
  Martin Kamerbeek Groningen    
  Suzanne & Louis Parraguez Reesl Duitsland www.lazulis.de
 
Overige deelnemers
2 Ceramic Inspirations St.Antonin Noble Val Frankrijk www.ceramic.nl
49 KLEI Magazine Voortuizen   www.klei.nl
61 NVK Apeldoorn   www.nvk-keramiek.nl
43 SBB Gouda Gouda   www.sbbgouda.nl
36/37 Silex s Hertogenbosch   www.silex.nl
63 VEKA Dreumel   www.ve-ka.nl